У день пам'яті святителя Василія Великого Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Броди

14 січня, у свято Обрізання Господнього, день пам'яті святителя Василія Великого, архиєпископа Кесарії Кападокійської, святителя Петра Могили, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці м. Броди. У рамках візиту Архипастир звершив у парафіяльному храмі Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира і духовенство благочиння.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив провідь.

Після завершення Літургії Владика Димитрій нагородив високими церковними нагородами - орденами, - і благословенними архиєрейськими грамотами найбільш активних у справі розвитку парафії зокрема і Церкви в цілому парафіян.

Також Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Після богослужіння керуючий єпархією провів звітні за підсумками 2012 року збори духовенства Бродівського благочиння, заслухавши звіт благочинного прот. Василія Шири про життя і діяльність благочиння у році, що минув, а також звіти духовенства про поточний стан справ на окремих парафіях.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material