У день пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського митрополит Димитрій очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському монастирі на Гурбах

25 грудня 2020 року, у день пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського, Високопреосвященний Димитрій митрополит Львівський і Сокальський на запрошення керуючого Рівненсько-Острозькою єпархією Високопреосвященного архієпископа Іларіона та намісника Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архимандрита Онуфрія Ляди, очолив Божественну літургію в Свято-Воскресенському монастирі на повстанських могилах в урочищі Гурби.


Богослужіння відбулось з нагоди престольного свята, майбутнього храму обителі, який 8 червня 2020 року у неділю Всіх святих землі української був закладений Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм на честь святителя і чудотворця Спиридона.

За літургією митрополиту Димитрію співслужили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архиєпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей та запрошені священнослужителі.

Митрополита Димитрія супроводжував секретар Львівського єпархіального управління, настоятель храму ікони Божої Матері "Всецариці", митр. прот. Володимир Бачинський.

Після урочистої Літургії було відслужено молебень, після якого владика Димитрій звернувся до віруючих зі словом повчання.

У свою чергу архиєпископ Іларіон подякував владикам, паломникам та всім присутнім за соборну молитву і нагородив намісника монастиря архимандрита Онуфрія Ляду медаллю Архистратига Божого Михаїла.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 513

print the material