У день пам'яті свт. Василія Великого очільник єпархії відвідав Бродівське благочиння і звершив Літургію у Різдво-Богородичному храмі м. Броди

14 січня 2017 року, у день свята Обрізання Господнього, пам'яті святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, і Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Русі, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини Бродівського благочиння, де звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Різдво-Богородичному храмі м. Броди.


Вітальним словом Високопреосвященного митрополита Димитрія у притворі церкви зустрів настоятель храму Бродівський районний благочинний протоієрей Василій Шира:

"Ваше Високопреосвященство! Сьогоднішні дзвони вітають не тільки тому що сьогодні день Нового року, не тільки тому що сьогодні потрійне свято, яке святкує вся вселена, а вітають насамперед Вас, дорогий Владико, за те, що з року в рік, ми зустрічаємо Вас, зустрічають Вас наші парафіяни, гості зі всього району і нашого міста. Тому просимо Вас, дорогий Владико, помолитися за всіх нас і надати нам своє архіпастирське благословення. Іс полла еті Деспота!"

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Бродівського благочиння, протоієрей Василій Шира, настоятель церкви святої мучениці Параскеви (с. Пониква) протоієрей Петро Гоза, настоятель церкви святителя Миколая (с. Ясенів) протоієрей Іоан Парфанюк, настоятель Свято-Введенської церкви (с. Гримайлівка) протоієрей Степан Мрочковський, настоятель церкви святого архистратига Михаїла (с. Язлівчик) протоієрей Андрій Корчак, настоятель церкви св.ап. Петра і Павла протоієрей Степан Шира.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Високопреосвященний митрополит Димитрій за заслуги з відродження духовності в Україні й утвердження Єдиної Помісної Православної Церкви від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив протоієрея Василя Ширу високою церковною нагородою - медаллю Святого Юрія Переможця.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму:

На завершення відвідин Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material