У день пам'яті свт. Василія Великого очільник єпархії відвідав Бродівське благочиння і звершив Літургію у Різдво-Богородичному храмі м. Броди

14 січня 2019 року, у день свята Обрізання Господнього, пам'яті святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, і Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Русі, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини Бродівського благочиння та звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Різдво-Богородичному храмі м. Броди.


Вітальним словом Високопреосвященного митрополита Димитрія у притворі церкви зустрів настоятель храму Бродівський районний благочинний протоієрей Василій Шира.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан; Бродівський районний благочинний настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Броди протоієрей Василій Шира; настоятель Свято-Миколаївського храму с. Ясенів протоієрей Іоан Парфанюк і священик Володимир Парфенюк; настоятель церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Гримайлівка протоієрей Степан Мрачковський; настоятель Свято-П'ятницькому храму с. Пониква протоієрей Петро Гоза; настоятель Петропавлівського храму м. Броди протоієрей Степан Шира.

Співи богослужіння виконував хоровий колектив ''Орфей''.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Окрім того очільник єпархії привітав з днем тезоіменитства настоятеля парафії і районного благочинного протоієрея Василія Ширу.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму.

"Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико-Митрополите! Сьогодні, коли зустрічали Вас у нашому храмі я просив аби Ви послали на всіх нас своє архіпастирське благословення, просив аби Ви помолилися за Всіх нас у своїй щирій молитві, просив аби Ви навчили нас словом своєї проповіді, і я вір’ю що це живе слово-проповіді, яке Ви щойно сказали, проросло у серцях віруючих людей, не тільки священнослужителів, не тільки людей які завітали сьогодні до храму, у день пам’яті Великого святителя Василія Великого, але й вся Бродівщина із захопленням споглядала як Ви були під час підписання Томосу, - визнання Української автокефальної православної церкви, і коли Ви приїздили до нас раніше я завжди Вам говорив, що першою необхідністю для церкви є «одне стадо і один Пастир, Пастиреначальник Христос», а Ви серед нас, дорогий Владико. Щиро дякуємо Вам Владико за те що Ви сьогодні присутні у нашому храмі, розділили з нами це велике свято, і вітання лунають сьогодні по всій Бродівщині. Прийміть Владико цю святу просфору в знак щирої любові. Іс полла еті Деспота!"

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material