У день пам'яті свт. Миколая, архиєп. Мир-Лікійського, керуючий єпархією звершив Чин освячення храму у с. Городжів Жовківського благочиння

19 грудня, у день пам'яті святителя Миколая, архиєпископа Мир-Лікійського, чудотворця, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав парафію с. Городжева Жовківського благочиння. В рамках візиту керуючий єпархією звершив Чин великого освячення новозбудованого храму, освятивши його престіл на честь святителя Миколая.

Після Чину освячення Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив у храмі Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, настоятель храму і духовенство благочиння.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

Після завершення богослужіння керуючий єпархією за труди у розбудові Української Православної Церкви Київського Патріархату на теренах Галичини нагородив громаду с. Городжева Благословенною архиєрейською грамотою.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архипастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material