У день пам'яті Собору Волинських святих Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу святкової Літургії у Покровському кафедральному соборі м. Рівне

23 жовтня 2014 року, у день пам'яті Собору Волинських святих, престольне свято нижнього храму Покровського кафедрального собору м. Рівне, на запрошення керуючого Рівненською єпархією Високопреосвященного архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Рівненську єпархію і з нагоди престольного свята собору очолив у ньому відправу святкової Божественної Літургії свт. Іоана Золотоустого.


Його Високопреосвященству співслужили керуючі Рівненською і Харківською єпархіями Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон і Преосвященний єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

У числі духовенства Високопреосвященному митрополиту Димитрію співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви Київського Патріархату архімандрит Кіріон Інасарідзе, секретар Рівненського єпархіального управління прот. Сергій Лучанін, старший священик Покровського кафедрального собору м. Рівне прот. Роман Довбета, намісник Свято-Георгієвського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній Бордюк, ректор Рівненської духовної семінарії прот. Віталій Лотоцький.

Наприкінці Літургії Владика Димитрій виголосив проповідь.

Опісля завершення Літургії був звершений молебень до всіх святих Волинської землі.

На завершення богослужіння Високопреосвященний архієпископ Іларіон звернувся зі словом подяки за соборну молитву до всіх її учасників і зокрема на адресу Високопреосвященного митрополита Димитрія, піднісши на знак спільної молитви у дар просфору.

Насамкінець духовенство помолилося за спокій душі колишнього очільника Рівненської єпархії приснопам'ятного преосвященного митрополита Даниїла Чокалюка.фото: прес-служба Рівненської єпархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material