У день пам'яті рівноапостольного князя Володимира Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у хресному ході та святковому молебні на Володимирській гірці

28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, день Хрещення Руси-України, після святкового богослужіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистому хресному ході та святковому молебні біля пам'ятника святому Володимиру на Володимирській гірці на березі Дніпра.

Хресний хід очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, а участь у ньому взяли ієрархи Київського Патріархату, духовенство усіх єпархій, чисельні віряни. За приблизними підрахунками участь у хресному ході взяли бильш як 25 тисяч людей.

Також участь у в урочистому відзначенні 1025-ліття Хрещення Руси-України взяли духовенство та віряни з Львівської єпархії, зокрема благочинні: Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, Бродівського благочиння прот. Василій Шира, Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Хресний хід пройшов вулицями м. Києва від Володимирського собору до пам'ятника святому князю Володимиру на Володимирській гірці на березі Дніпра.

На Володимирькій гірці духовенство звершило молебень до рівноапостольного князя Володимира, відправу якого очолив Святійший Патріарх Філарет.

Після богослужіння Предстоятель виголосив проповідь та окропив присутніх освяченою водою.

На завершення урочистостей Святійший Патріарх Філарет дав коментар представникам змі.

Опісля богослужінь паломники могли прослухати святковий концерт у виконанні колективу "Орфей", який він давав на території Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material