У день пам'яті прпп. Іова та Феодосія Манявських Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви за Літургією в Манявському Хресто-Воздвиженському монастирі

7 липня 2016 року, в день свята Різдва чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана, пам'яті преподобних отців Іова та Феодосія Манявських, з нагоди монастирського свята в Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі (Івано-Франківська єпархія) відбулися святкові богослужіння.


Відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

На запрошення очільника Івано-Франківської єпархії Високопреосвященного митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа участь у святкуваннях взяв Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

За Літургією Його Святості співслужили: Високопреосвященні митрополити Львівський і Сокальський Димитрій, Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, Високопреосвященний митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, Високопреосвященний архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, Архиєпископ Дрогобицький і Самбірський Яків та Преосвященний єпископ Луганський і Старобільський Афанасій; єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, єпископ Іоан (Бойчук), братія обителі на чолі з архімандритом Феогностом та монастирських скитів; духовенство Івано-Франківської єпархії.

Участь у Літургії взяли численні вірян, серед яких, зокрема, і паломники зі Львівської єпархії.

Співи богослужіння виконували змішаний архієрейський хор Свято-Троїцького кафедрального собору м. Івано-Франківська та чоловічий хор "Логос".

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Також Святійший Патріарх Філарет відзначив високими церковними нагородами - медалями "За жертовність і любов до України", - воїнів-учасників АТО та волонетрів, що підтримують солдатів на передовій.

Завершилося богослужіння молебнем співом до святого Іоана Хрестителя і преподобних Іова і Феодосія Манявських.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material