У день пам'яті перенесення мощів свт. Іоана Золотоустого керуючий єпархією звершив Божественну Літургію у Свято-Іоано-Золотоустівському Академічному храмі Львівської православної богословської академії

9 лютого, у неділю про митаря і фарисея, день пам'яті перенесення мощів святителя Іоана Золотоустого, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у Свято-Іоано-Золотоустівському Академічному храмі Львівської православної богословської академії.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, благочинний м. Львова прот. Ярослав Дуда, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, благочинний храму ієрей Назарій Лозинський, прот. Іоан Гарат, викладач Академії, клірик храму свт. Миколая Чудотворця м. Львова прот. Петро Політило, клірик П'ятницького храму на Підзамче ієрей Віталій Федюк, клірик Академічного храму ієрей Назарій Гнатів.

Співи богослужіння виконував Академічний хор (регент - Любов Кобилецька).

Участь у Літургії взяв міський голова Львова Андрій Садовий.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій високими церковними нагородами - патріаршими грамотами із відзнаками, патріаршими благословенними грамотами, архиєрейськими благословенними грамотами, - відзначив меценатів, що допомагають у проведенні ремонтно-реставраційних робіт у храмі.

Зі словом подяки на за візит та звершене богослужіння на адресу Владики Димитрія звернувся ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив молебень до святителя Іоана Золотоустого, за яким була прочитана також і молитва за примноження миру і спокою в Україні.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material