У день пам’яті апостола і євангелиста Матфея очільник єпархії очолив відправу Літургії у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський

29 листопада 2017 року, у день пам’яті апостола і євангелиста Матфея, у рамках відвідин Володимир-Волинської єпархії на запрошення її керуючого Преосвященного єпископа Володимир-Волинського Матфея, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, очолив відправу святкової Божественної Літургії у соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.


Його Високопреосвященству співслужили: керуючий єпархією Преосвященний єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, секретар Львівської єпархії протоієрей Володимир Бачинський, секретар єпархіального управління районний благочинний протоієрей Юрій Зінчук, районні благочинні, духовенство собору та запрошене духовенство.

Під час Літургії, молилась настоятелька монастиря Різдва Христового ігуменя Анна.

Перед початком Літургії, до собору був привезений, з Львівської єпархії, список чудотворного образу Божої Матері "Всецариця".

За богослужінням молилися: численні віряни, представники міської та районної ради, військовослужбовці.

Після Богослужіння, Архієреї разом з духовенством, відслужили подячний молебень Божій Матері "Всецариця".

Наприкінці Літургії, Владика Димитрій привітав Владику Матфея з Днем пам’яті Його Небесного Покровителя, побажавши невтомної праці на ниві Христовій.

В свою чергу, єпископ Матфей подякував митрополиту Димитрію за Його приїзд на Володимир-Волинську кафедру, щоб розділити молитовно радість свята.

Урочисте богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Фото: прес-служба Володимир-Волиснької єпархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material