У День Незалежності України духовенство Львівського благочиння взяло участь в екуменічній молитві за мир у державі

24 серпня 2014 року, у День Незалежності України, у Львові на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку відбувся щорічний екуменічний акафіст до Пресвятої Богородиці, організаторами якого традиційно спільно виступили Львівська міська рада і Державна академічна хорова капела "Дударик".


На запрошення організаторів і з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія до спільної молитви долучилося духовенство Львівської єпархії на чолі з благочинним м. Львова, кліриком Княжого храму святителя Миколая Чудотворця прот. Ярославом Дудою.


фото: Духовна велич Львова

Очолив екуменічну молитву отець Ярослав Дуда.

За богослужінням молилися священики Львівського благочиння: настоятель Вознесенського храму прот. Іоан Хомин, настоятель Університетського храму Різдва чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького прот. Стефан Палько, клірик Свято-Миколаївського храму прот. Петро Політило, викладач Львівської православної богословської академії ієрей Іоан Голуб, клірик П'ятницького храму на Підзамче ієрей Віталій Федюк, клірик Різдво-Предтеченського храму ієрей Миколай Ярошович, клірик Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Дуда.До молитви, яка цьогоріч зібрала кількасот містян, долучилися представники всіх христиняських конфесій міста.

Після завершення богослужіння зі словом до присутніх звернувся отець Ярослав Дуда, наголосивши на тому, що сьогодні, мабуть, уперше за двадцять три роки кожний по-новому і більш глибоко зрозумів зміст незалежності та її ціни.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material