У 9-ий день від смерті їмості Марії Пігури у Свято-Покровському кафедральному соборі була звершена соборна поминальна Божественна Літургія

1 червня 2021 року, у день 9-ий день смерті новопреставленої р. Б. Марії Пігури (їмості протодиякона собору о. Семена Пігури), Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив поминальну Божественну Літургію у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, протоієрей Андрій Кочкодан, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління протоієрей Артемій Бабленюк, Керівник Консультативного центру "Кризових станів, психосоматичних розладів та депресій" протоієрей Сергій Кирилюк, економ єпархіального управління ієрей Назарій Тишинський.

За богослужінням молився: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Участь у богослужінні взяла сім'я і родина Пігур, а також соборна громада.

Наприкінці богослужіння зі словом пам'яті про покійну їмость Марію до присутніх звернувся Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Також Владика Димитрій зачитав листа від Його Блаженства Митрополита Київського і всієї України Епіфанія:

Протодиякону Свято-Покровського кафедрального собору м. Львова
о. Семену Пігурі
Дорогий отче!

Із сумом дізнався про передчасну смерть раби Божої їмості Марії. Щиро молюся за спокій душі Вашої дружини. Молитовно прошу у милосердного Владики і Творця про упокоєння її душі в оселях праведних.

Нехай Воскреслий Господь подасть рабі Божій Марії вічний спокій і Царство Небесне і Вас та Вашу родину укріпить у цей випробувальний час.

Молитовно з Вами,

+ Епіфаній
Митрополит Київський і всієї України
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 693

print the material