У 9-ий день від смерті протоієрея Михаїла Савчака у П'ятницькому храмі була звершена соборна поминальна Божественна Літургія

13 лютого, у 9-ий день від смерті новопреставленого протоієрея Михаїла Савчака, у храмі Святої великомучениці Параскеви-П'ятниці м. Львова була звершена соборна поминальна Божественна Літургія.


З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія соборне богослужіння очолив ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк. За Літургією о. Ярославу співслужили: благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, настоятель храму Святителя Миколая Чудотворця м. Львова прот. Володимир Хрептак, настоятель П'ятницького храму прот. Ігор Малетич, настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці смт. Рудно прот. Ігор Щерба, клірик П'ятницького храму прот. Павло Вербинський, настоятель храму Всіх святих землі Української м. Львова прот. Віктор Феденьків.

Участь у богослужінні взяла сім'я і родина спочилого о. Михаїла, а також чисельна парафіяльна громада храму, зокрема багаторічний його меценат і особистий товариш покійного пастиря п. Михаїл Риба.

Наприкінці богослужіння зі словом до присутніх звернувся прот. Ярослав Ощудляк.

Насамкінець була звершена заупокійна панахида.

Після богослужінь у храмі, духовенство і миряни вирушили на могилу о. Михаїла на кладовищі смт. Брюховичі, де була звершена заупокійна літія.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material