У 26-ту річницю виведення військ з Афганістану у Бродах вшанували пам'ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2015 року, з нагоди 26-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, у м. Броди, біля пам’ятних знаків Скорботній Матері та воїнам, які загинули у військових конфліктах на територіях інших держав, відбулися заходи зі вшанування пам’яті загиблих, а також привітання ветеранів Афганської війни.


Розпочалися поминальні заходи заупокійною панахидою, що звершив настоятель Петропавлівського храму м. Броди протоієрей Стефан Шира.

У заходах взяли участь голова Бродівської районної державної адміністрації Руслан Шишка, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леонід Олексин, голова спілки ветеранів другої світової війни Орест Грінка, офіцери і солдати військових частин м. Броди, представники місцевої влади, громадськість міста.

На завершення заходів ветерани-''афганці'' вшанували пам'ять своїх побратимів на міському кладовищі, а також вклонилися героям сьогодення, поклавши квіти до пам’ятного знака героям Небесної Сотні.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material