У 19-ту річницю інтронізації на Патріарший престіл Святійшого Патріарха Філарета керуючий єпархією співслужив Предстоятелю Церкви за Літургією у Володимирському соборі м. Києва

22 жовтня 2014 року, у день 19-ої річниці iнтронiзацiї на Патріарший престіл Святiйшого Патрiарха Київського і всієї Руси-України Фiларета, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви за святковою Божественною Літургією свт. Іоана Золотоустого у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва.


Його Святості також співслужили: постійні члени Священного Синоду: Патріарший намісник Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Високопреосвященні митрополити Білгородський і Обоянський Іоасаф, Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященні архієпископи Донецький і Маріупольський Сергій, Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, секретар Священного Синоду; тимчасові члени Синоду: Високопреосвященний митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, Преосвященні єпископи Вінницький і Брацлавський Михаїл, Дніпропетровський і Криворізький Симеон; керуючий справами Київської Патріархії, намісник Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря Преосвященний єпископ Вишгородський Агапіт, а також інші ієрархи Київського Патріархату, що прибули на святкування.

У числі духовенства Предстоятелю співслужили зокрема: ключар Свято-Володимирського собору прот. Борис Табачек, голова місійного відділу при Управлінні зовнішніх церковних зв'язків прот. Валерій Семанцо, голова Видавничого відділу Київської Патріархії прот. Олександр Трофимлюк.

Співи богослужіння виконував Патріарший хор Свято-Володимирського собору й Академічний хор Київської православної богословської академії.

Після завершення Літургії Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату і духовенства звершив подячний молебень.

Опісля богослужіння зі словом вітання від імені Священного Синоду на адресу Предстоятеля Церкви звернувся Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Святійший Патріарх Філарет подякував за вітання і звернувся до учасників богсолужіння з повчальним словом.

На подвір'ї кафедрального собору Предстоятель дав брифінг представникам засобів масової інформації.


фото: прес-служба Київської Патріархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material