У 1-шу річницю смерті протоієрея Михаїла Савчака керуючий єпархією очолив поминальні богослужіння у П'ятницькому храмі на Підзамче та на Брюховецькому селищному кладовищі

5 лютого, у 1-шу річницю смерті протоієрея Михаїла Савчака, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у П'ятницькому храмі на Підзамче, настоятелем якого покійний був протягом майже чверті століття.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, настоятель храму свт. Миколая Чудотворця м. Львова прот. Володимир Хрептак, настоятель Покровського храму смт. Рудно прот. Ігор Щерба, настоятель П'ятницького храму прот. Ігор Малетич, настоятель Вознесенського храму м. Львова прот. Іоан Хомин, настоятель Свято-Володимирського храму на Сихові прот. Олег Грициняк, настоятель Покровського храму на Левандівці прот. Олексій Скородинський, настоятель храму всіх святих землі Української м. Львова прот. Віктор Феденьків, клірики П'ятницького храму прот. Павло Вербинський та ієрей Віталій Федюк.

За богослужінням молилась сім'я та родина покійного отця Михаїла, а також велика кількість парафіян храму.

Співи Літургії виконував Академічний хор ЛПБА (регент - Любов Кобилецька).

Наприкінці Літургії Архипастир звернувся зі словом до присутніх.

Після завершення Літургії було звершено заупокійну панахиду.

Опісля завершення богослужінь у храмі Владика Димитрій спільно із духовенством та вірянами вирушив на кладовище смт. Брюховичі, де на могилі колишнього настоятеля П'ятницького храму було звершено заупокійну літію.

Нагадаємо, протоієрей Михаїл Савчак, що розпочав своє служіння Церкві у 1981 році, у 1986 році був призначений другим священиком храму Параскеви-П'ятниці м. Львова, а у 1989 році - його настоятелем, помер у Львівській обласній клінічній лікарні швидкої допомоги 5 лютого 2013 року після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу та масивного крововиливу у головний мозок та безрезультатних намагань лікарів врятувати його життя.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material