"Церква - організація державотворча", - Високопреосвященний митрополит Димитрій під час лекції на Львівських братських студіях

2 грудня 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Лекція була присвячена 150-річчю від дня народження визначного українського вченого, історика, археолога, літературознавця, соціолога, публіциста, письменника, організатора української науки, громадсько-політичного і державного діяча, засновника Української Народної Республіки професора - Михайла Сергійовича Грушевського.

Лектором виступив Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Окрім цього, другим запрошеним лектором був проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Митрополит Димитрій ознайомив усіх присутніх із життям українського історика, громадського та політичного діяча, автора понад 2 тис. наукових праць М.С. Грушевського, а також у своїй лекції коротко і по суті розповів про дитинство та юність малого Михайла, його навчання та львівський період, повернення до Києва та діяльність у Центральній Раді, еміграцію та академічну працю, останні роки життя та поховання.

Декілька фактів про М. Грушевського:

"Церква - організація державотворча" -

"У старому обувії не збирайтесь йти будувати країну"У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лекторам на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.

Зазначимо, метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1745

print the material