"Церква молиться за тих воїнів, які зихищають свою Батьківщину і введуть оборонні дії", - протоієрей Михаїл Сивак під час лекції зі Священного Писання на Львівських братських студіях

22 липня 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція зі Священного Писання в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Лекція була присвячена Священному Писанню Нового Завіту, а саме тлумаченню 5-го розділу Євангелія від Матфея, де мова йде про непротивленню злу та любов до ворогів.

Лектором виступив проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Тлумачили у світлі святоотцівської традиції слова Христа про те, щоб підставити ліву щоку тому хто б'є праву.
«А Я кажу вам не противитися злу. Але якщо тебе хто вдарить у праву твою щоку, підстав йому і другу» (Мф. 5: 39), "люби ближнього твого, як самого себе" (Мф. 22:39).
Отець Михаїл разом з аудиторією слухачів детально розібрали питання християнського погляду на війну.
"Церква молиться за тих воїнів, які захищають свою Батьківщину і введуть оборонні дії" - наголосив отець Михаїл.

Для наочності розгляду зазначених епізодів Євангельської історії слухачам лекції в приклад була продемонстрована книга Святителя Миколая Сербського "Війна і Біблія".

У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лекторам на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.

Зазначимо, метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1510

print the material