Святійший Патріарх Філарет прибув до Львова

12 вересня 2014 року розпочався триденний Першосвятительський візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії.


О 15:30 Святійший Патріарх Філарет літаком прибув до Львівського міжнародного аеропорту з Осло, де взяв участь у роботі круглого столу Церков і релігійних організацій України та Росії, організованого Норвезьким Біблійним Товариством.

Разом зі Святійшим Патріархом Філаретом прибув голова Інформаційного управління Київської Патріархії Високопреосвященний архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Біля трапу літака Предстоятеля Церкви зустрічав керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, дирекція Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького.

Біля входу до будівлі аеровокзалу Святійшого Владику зустрічали керуючий Рівненською єпархією Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, керуючий Харківською єпархією Преосвященний єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан і духовенство Львівського благочиння у складі: благочинного єпархії, секретаря Львівського єпархіального управління прот. Володимира Бачинського, ректора Львівської православної богословської академії прот. Ярослава Ощудляка, благочинного м. Львова прот. Ярослава Дуди, ключаря Покровського кафедрального собору прот. Павла Кочкодана, настоятеля приаеропортового Вознесенського храму прот. Іоана Хомина.

У конференц-залі аеропорту відбулося спілкування Святійшого Патріарха Філарета з очільником Львівської облради Петром Колодієм.

Предстоятель розповів про подробиці свого візиту до Осло, зокрема про діалог з представниками російських Церков і релігійних організацій, підкресливши, щоправда, свою тверду позицію щодо того, що подібний діалог набуває змісту лише в тому випадку, коли обидві сторони справді мають щире бажання вплинути на кризову ситуацію на Сході України.

У свою чергу Петро Несторович привітав Святійшого Владику зі щасливим прибуттям до Львова, наголосивши на великому значенні цього візиту для Галицького краю.

Також одразу після прибуття Предстоятеля до Львова відбувся брифінг Святійшого Владики для представників засобів масової інформації, в якому взяли участь кореспонденти центральних телеканалів та представники провідних регіональних інформаційних агенств, інтернет-ресурсів і друкованих видань.


Повний текст брифінгу Святійшого Патріарха Філарета читайте тут

З офіційною програмою візиту можна ознайомитися тут

Слідкуйте за подіями візиту Предстоятеля Церкви до Львівської єпархії на офіційному єпархіальному сайті gradleva.com

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

БРИФІНГ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА >>>

print the material