Священики єпархії причастили та помолилися за військових на Яворівському полігоні, перед їх відправлення у зону АТО

12 липня 2014 року, на запрошення командування Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Міжнародного центру миротворчості і миру, що є частиною Яворівського полігону, і з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, священики Львівської єпархії відвідали військовослужбовців - призовників і добровольців з усієї України, - що проходили навчання у Центрі і тепер чекали відправлення на Схід України у зону антитерористичної операції.


У складі делегації єпархії до Міжнародного центру миротворчості і миру завітали: прот. Мар'ян Сеник, ієрей Василій Горгут і прес-секретар єпархії Лука Карпюк.

Священики звершили молебень до Божої Матері з додаванням особливих прохань про опіку Божу та Пресвятої Богородиці над українським військом.

Опісля богослужіння ієрей Василій Горгут окропив воїнів освяченою водою, а прот. Мар'ян Сеник звернувся до них зі словом настанови і благословення на гідне несення служби.

"Пам'ятайте слова Христові: немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх. Але разом із цим памятайте і про те, що ви є миротворцями, що ви є воїнами світла і справедливості, ви покликані відстояти і захистити правду, а отже ваше діло - благословенне Богом. Якщо ж із вами Бог, то ви - непереможні.

Знайте, що ми молимося за вас повсякчасно. Нехай перебуває над вами Боже благословення і Покров Пресвятої Богородиці. Ми чекатимемо на вас. Повертайтеся додому здоровими і перемогою!", - зазначив у своєму слові отець Мар'ян.

Також солдати, що виявили таке бажання, приступили до Таїнств Покаяння та Причастя.

Насамкінець усім воїнам священики роздали натільні хрестики та іконки із зображенням Пресвятої Богородиці.


Нагадаємо раніше священики єпархії доставили для потреб військовослужбовців гуманітарну допомогу на загальна сума понад 15 тисяч гривень.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material