Священики П'ятницького храму на Підзамче освятили бойовий стяг 24-ої окремої Залізної механізованої бригади, воїни якої несуть службу на Сході України

9 січня 2015 року у П'ятницькому храмі на Підзамче відбулося освячення бойового знамена із зображенням ікони Пресвятої Богородиці ''Оранта'' для 24-ої окремої Залізної механізованої бригади ВЧ А-0998 (м. Яворів, Львівська область) у складі 13-го армійського корпусу Збройних сил України.


Освячення соборно звершили священики П'ятницької парафії на чолі з настоятелем протоієреєм Ігорем Малетичем.

Ініціатором акції виступила парафіянка П'ятницького храму Ірина Воробець - сестра бійця механізованого взводу 7-ої механізованої роти 3-го механізованого батальйону (В4680, м. Яворів) Тараса Воробця, також постійного парафіянина храму.

Знамено для захисників України виготовив студент Львівської національної академії мистецтв іконописець і художник Михайло Скоп.

Окрім того на прохання родичів воїнів, що несуть службу на території проведення антитерористичної операції на Сході України, коштом Свято-П'ятницької парафії було придбано набір необхідних ліків для українських бійців.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material