Священики м. Львова провели зустрічі з учнями і вчителями шкіл Залізничного району

8 жовтня 2014 року розпочалися зустрічі священиків зі вчителями та учнями у рамках напрацювань круглого столу ''Безпека молоді – фізична та духовна''.


Організаторами проекту спільно виступили Львівська міська рада, духовенство Львова, громадський актив міста. Рішення про необхідність таких зустрічей було прийнято представниками християнських конфесій міста спільно з освітянами і представниками громадськості. Розпочалася акція у школах Залізничного району міста.

З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія участь у зустрічах взяли: настоятель Покровського храму смт. Рудно прот. Ігор Щерба (відвідав СЗШ №74), настоятель Вознесенського храму прот. Іоан Хомин (відвідав СЗШ №75), благочинний Академічного храму свт. Іоана Золотоустого Львівської православної богословської академії ієрей Назарій Лозинський (відвідав СЗСШ №15), священик Покровського храму на Левандівці ієрей Ігор Кашицький (відвідав СЗШ №65), настоятель Різдво-Богородичного храму прот. Юрій Затварський (відвідав СЗШ №67).

Зокрема, під час зустрічі зі старшокласниками школи №15 м. Львова отець Назарій Лозинський прочитав їм лекцію на запропоновану організаторами тему: "Мобілізація духу - що це? Як цього досягти?".

"Що таке мобілізація? Мобілізація – це рух. Якщо ми говоримо про мобілізацію духу, то куди ж повинен рухатись наш дух у такі складні часи? Відповідь на це питання дуже проста: у напрямку Бога. Починаючи з розмови із Ним у молитві і закінчуючи безкомпромісною довірою Йому, ми маємо, за прикладом старозавітнього Авраама, всеціло віддатись Божій волі. Так досягнемо єднання із Богом. Людина взагалі створена цілісною, а тому постійно прагне до цілісності. Тому і єднається в сім'ю, село, місто, державу, народ. Якщо ми єдині у любові до Батьківщини, якщо єдині в любові до Бога, то ні видимий, ні невидимий агресор нас не переможе", — зазначив серед іншого отець Назарій.

Планується проводити по кілька подібних зустрічей на місяць.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material