Священик Свято-Миколаївського Княжого храму провів зустріч із учнями середньої загальноосвітньої школи №87

3 грудня 2014 року продовжилися зустрічі священиків храмів м. Львова зі вчителями та учнями у рамках напрацювань міжконфесійного спільного з освітянами круглого столу ''Безпека молоді – фізична та духовна''.


Організаторами проекту спільно виступили Львівська міська рада, духовенство Львова, громадський актив міста. Рішення про необхідність таких зустрічей було прийнято представниками християнських конфесій міста спільно з освітянами і представниками громадськості. Після таких зустрічей в інших районах акція продовжилася у школах Галицького району міста.

З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія священик Княжого Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Дуда провів духовну зустріч з учителями та учнями старших класів середньої загальноосвітньої школи №87. Як і всіх попередніх, темою цієї зустрічі була "Мобілізація духу – що це? Як цього досягти?".

У бесіді зі старшокласниками отець Андрій торкнувся питання реалізації людиною внутрішніх духовних ресурсів, насущності і необхідності присутності у людському житті віри в Бога та любові і співпереживання ближньому.

Отець Андрій розкрив поняття особистої відповідальності людина-християнина і особливо у час війни, а також наголосив на тому, що без молитви і надії на Бога не можливим є життя віруючої людини, а зараз це найперше повинна бути молитва за Україну та за наше військо.

Також отець Андрій зазначив важливість здобуття людиною належної освіти і отримання правильного патріотичного виховання та, насамкінець, закликав школярів проводити кожний день із думками про те, що на Сході України за наш мир і спокій борються тисячі героїв, перед якими кожний із нас несе відповідальність.

У другій половині бесіди священик відповів на питання учнів.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material