Священники Львівського благочиння вкотре відвідали українських військових на Яворівському полігоні

27 березня 2015 року з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія священики Львівського благочиння відвідали воїнів, що проходять бойову підготовку на базі 184-го навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного навчально-тренувального комплексу ракетних військ і артилерії на Яворівському полігоні.


До числа священнослужителів увійшли: настоятель Покровського храму при Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності протоієрей Роман Великий, протоієрей Мар’ян Сеник та ієрей Василій Іванків, який звершує духовну опіку над військовослужбовцям, що проходять лікування і реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Священики провели духовні бесіди з новобранцями та прибулими після ротації солдатами на тему ставлення Православної Церкви до війни та вбивства на війні, відповідали на запитання воїнів і проводили з ними приватні бесіди.

Окрім того, близько 70 бійців виявили бажання приступити до Таїнств Сповіді та Причастя.

На знак благословення на завершення зустрічі всім присутнім бійцям були роздані іконки із зображенням Пресвятої Богородиці та натільні хрестики.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material