"Священнича гiднiсть у тому, що на слова священника в Службi Божiй Христос сходить на землю" - протоієрей Віктор Кайда під час лекції зі Священного Писання на Львівських братських студіях

11 листопада 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція зі Священного Писання в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Лектором виступив головний редактор єпархіальної інтернет-радіостанції "Град Лева" простоієрей Віктор Кайда.

В сучасному світі люди переносять цілий ряд невдач, але основна проблема полягає, що вони шукають любов до самих себе. Правильно ж буде не цікавитись чи люблять мене інші, а чи любиш ти Бога і людей. Тільки від того наша душа збагачується.

"Блаженний муж, який здобув мудрість, і людина, яка придбала розум" (Притча 3:13).

Зокрема отець Віктор наголосив, що можна бути щасливим у фізичній недузі і нещасним – будучи здоровим.

За словами святителя Григорія Богослова "Усi ангели разом не мають такої влади, яку має священник, бо не можуть вiдпустити нi одного грiха. А вже найбiльша священнича гiднiсть у тому, що на слова священника в Службi Божiй Христос сходить на землю".

"Коли немає лукавства в людині, тоді й одна подяка – приємна Богові більше, ніж багатоцінна жертва" (св. Антоній Великий).

У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лектору на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.


Зазначимо, метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).

Слідкуйте за новинами також на офіційній сторінці Львівських братських студій у мережі Facebook.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material