Студенти Львівської Духовної школи паломницькою поїздкою відвідали Манявський чоловічий монастир

28 жовтня 2019 року студенти Львівської православної богословської академії з благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія на чолі з викладачем Священного Писання Старого Завіту протоієреєм Андрієм Лотоцьким відвідали з паломницькою поїздкою Український Афон – Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир. Також участь у подорожі взяв черговий інспектор ЛПБА Володимир Венгрин.


Прибувши у монастир, паломники звершили акафіст Пресвятій Богородиці перед Її іконою “Манявська”, що знаходиться у центральному храмі і відслужили разом з братією монастиря Божественну Літургію, під час якої приступили до таїнства покаяння і причастилися Тіла і Крові Господніх. Після Літургії ієромонах Варлаам провів екскурсію монастирем та ознайомив студентів з історією і сучасним станом монастиря, розповів про ікону Матері Божої ”Ізбавительниці”, яка у 2003 році чудесним способом потрапила у монастир. Помолившись у інших храмах обителі, паломники пішли до блаженного каменя, де відслужили подячний молебень.


Також студенти відвідали один зі скитів монастиря – Свято-Преображенський, де помолились, приклались до ікон та, поспілкувавшись із отцем Аліпієм, помолились на могилі послушника Тараса. Повернувшись у монастир, паломники пообідали у монастирській трапезній, поспілкувались з братією монастиря і отримали благословення від Митрополита івано-Франківського та Галицького Іосафа – настоятеля монастиря. Дорогою назад студенти відвідали в Івано-Франківську Свято-Троїцький кафедральний собор ПЦУ. І з духовною радістю, піднесенням і молитвою вирушили до Львова.

Джерело: прес-служба ЛПБА
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material