Стартував новий проект Інформаційно-видавничого відділу єпархії - сайт єпархіального паломницького центру

Нещодавно стартував черговий новий проект Інформаційно-видавничого відділу Львівської єпархії - інтернет-сайт єпархіального паломницького центру "Покров".

Паломницький центр "Покров", головою якого є ієрей Роман Мануляк, з благословення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія вже близько року плідно функціонує, організовуючи паломницькі подорожі до святинь не тільки Львівської, але й багатьох інших єпархій. Протягом цього часу паломницькі групи брали участь у Чині канонізації прп. Меркурія Бригинського, що відбувався у м. Чернігові, у святкуваннях з нагоди Дня Хрещення Руси-України, що проходили у м. Києві, взяли участь у традиційній щорічній Патріаршій Божественній Літургії у Свято-Георгієвському монастирі на Козацьких Могилах на Рівненщині, кількаразово побували на Святій Землі, звершили унікальне паломництво святинями Закарпаття, відвідавши понад десяток монастирів, неодноразово відвідували Манявський скит, що на Франківщині, а також побували ще у багатьох інших святих місцях, вклоняючись тамтешнім святиням.

Разом із цим паломницький центр "Покров" плідно співпрацює з такими центрами інших єпархій, забезпечуючи прийом паломників на теренах Львівської єпархії та організовуючи для них екскурсійні програми.

Метою створення сайту є анонсування запланованих паломництв та інформаційний звіт про ті, що вже відбулись. Таким чином усі бажаючі звершити паломництво до святих місць можуть легко довідатись про дату та програму тієї чи іншої поїздки, а також про все, що необхідно для того, щоб взяти у ній участь. Важливо, що програми усіх подорожей є погодженими з керуючим єпархією та на їх проведення є благословення Владики Димитрія.

Головним редактором сайту призначений працівник Інформаційно-видавничого відділу єпархії Андрій Бурдик. Координатором подорожей є голова центру ієрей Роман Мануляк.

Запрошуємо усіх відвідати сайт паломницького центру "Покров" за інтернет-адресою: http://palomnyk.in.ua/

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material