Спочив у Бозі намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва Преосвященний єпископ Феодосій Пайкуш

Як повідомила прес-служба Київської Патріархії, 31 грудня близько опівдня на 58-му році життя внаслідок гострої серцевої недостатності спочив у Бозі намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва, вікарій Київської єпархії Преосвященний єпископ Феодосій Пайкуш.


За час свого архиєрейського служіння Церкві владика Феодосій спочатку очолював Чернігівську кафедру, а пізніше був звільнений від керування нею за станом здоров'я і призначений намісником Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва, вікарієм Київської єпархії. На усіх місцях служіння владика Феодосії щосили трудився на благо Церкви, зокрема до його заслуг належать капітальні ремонтні і оздоблювальні роботи у монастирі, яким він керував протягом останніх півтора років.

Похований спочилий владика Феодосій буде на своїй малій Батьківщинні, у Дрогобицькому районі Львівської області. Божественна Літургія та Чин похорону будуть звершені 2 січня 2013 року.

Керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловлює слова щирого співчуття родині та усім близьким спочилого єпископа Феодосія і підносить до всемилостивого Господа свої молитви про спокій душі новопредставленого раба Божого.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material