Сьогодні до Покровського собору буде доставлено труну із тілом загиблого героя київського Майдану Володимира Бойківа

25 лютого близько 20:00 до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова прибуде труна із тілом загиблого героя Майдану Володимира Бойківа.

На в'їзді до м. Львова зі сторони Київської траси машину з тілом загиблого зустрінуть члени львівської Самооборони і активісти львівського Майдану. Звідси колона машинами рушить до львівського Майдану - до площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку.

Від площі пішою процесією труна із тілом героя буде пронесена центральними вулицями міста до Покровського кафедрального собору.

У Покровському соборі духовенством Львівського благочиння на чолі із благочинним м. Львова прот. Ярославом Дудою буде звершено заупокійну панахиду.

Опісля цього протягом вечора, ночі і ранку у містян буде можливість попрощатися із загиблим героєм, протягом ночі храм буде відчинений.

Чин похорону розпочнеться 26 лютого об 11 годині. Очолить богослужіння керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Поховано Володимира Бойківа буде на Личаківському кладовищі.


Довідка. Володимир Бойків, 1955 року народження, уродженець Львова, останній час проживав у м. Києві. Брав активну участь у мирних протестах проти режиму колишньої влади. З 18 лютого, коли розпочався збройний наступ силовиків внутрішніх військ та спецпідрозділів на активістів київського Майдану, вважався зниклим безвісті. 24 лютого був упізнаний дружиною в одному із моргів столиці з двома вогнепальними пораненням у ділянку грудей.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material