Слухачі Львівських Братський Студій відвідали Манявський Скит

6 травня 2017 року з благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія учасники Львівських Братських Студій здійснили паломницьку подорож на Український Афон – Скит Манявський.

Поїздку очолили священики Михайло Сивак та Олег Квасниця.

Разом із паломниками у соборному храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього отці відслужили акафіст перед іконою Богородиці "Ізбавителька".

Після молитви паломники вирушили до Блаженного каменя - місця, з якого почалася історія монастиря. Тут усі мали можливість помолитися і набрати цілющої води, яку виточує камінь.

Братія монастиря організувала трапезу для паломників, а також цікаву та пізнавальну екскурсію.

Побувавши в історичних місцях Маняви, неможливо було оминути водоспад, який є ще однією окрасою Українського Афону. Місце це воістину можна назвати нерукотворним храмом Божим, оскільки споглядання величі водоспаду та навколишньої краси Карпатських гір мимоволі спонукало серцем промовляти слова псалмопівця Давида: «…які величні діла Твої, Господи, все премудро створив Ти!»

Вечоріло, коли паломники повернулися до Львова, а у серцях залишився трепет і дотик святинь, які є живодайним джерелом, що наповнює серця кожного, хто цього прагне.

Підготувала: Ярина Шимків.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material