Слово Високопреосвященного митрополита Димитрія на урочистій частині з нагоди випуску фахівців ЛДУ БЖД

Дорогі викладачі і студенти!
Шановні генерали!
Шановний пане губернаторе!
Дорогі випускники Львівсько державного університету безпеки життєдіяльності!

Христос Воскрес!

Мені дуже приємно сьогодні вітати вас із цим урочистим і святковим днем у вашому житті і благословляти на нові звершення на місцях вашого майбутнього служіння Українській державі і нашому народові.

Великий український мислитель і патріот Дмитро Донцов майже сто років тому поставив перед нацією запитання: «Де ж той маяк у божевільнім хаосі нинішнього дня?» Це питання дуже актуальним є і сьогодні. Ви розпочинаєте новий етап свого життя, але де ж той маяк, що вестиме вас, що вказуватиме дорогу у бурхливому морі життя? Я хотів би, щоб цим маяком для вас був Господь Бог і ваша професія, ваше служіння людям, народу, громадянам України. Адже служити народові, це значить служити Богові, як говорив митрополит Іларіон Огієнко.

Господь, коли Воскрес із мертвих, явився своїм ученикам і перш за все привітав їх словами: «Мир вам!» Я бажаю цього Христового миру всім вам. Нехай покров Божої Матері перебуває над усіма вами і сили вам від Архистратига Божого Михаїла у вашому нелегкому служінні!

(слово виголошене під час урочистої частини з нагоди випуску фахівців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 8 червня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material