Слово Високопреосвященного митрополита Димитрія на молебні перед початком навчального року у Покровському кафедральному соборі

Дорогі брати і сестри! Сьогодні 1 вересня – початок нового навчального року. Зараз ми звершимо молебень перед початком науки, початком навчального року.

Так сталося, що 1 вересня цьогоріч випало на неділю, і, у переважній більшості, наші дітки вже сьогодні пішли на урочисті «перші дзвоники» до шкіл, а юнаки і дівчата – до університетів. Але це не стоїть на заваді всім нам, у кого в родині є діти учні, студенти, хто навчається і хто навчає, тобто викладачі і вчителі, помолитися зараз тут, у цьому святому храмі, взяти участь у цьому святому молебні перед початком навчального року і помолитися за них і за всіх нас.

Засвоєння науки, здобуття освіти – це є Дар Божий. У цьому молебні ми будемо просити, щоб Господь послав Своє благословення на тих наших дітей, які пішли цього року до університетів, до першого класу школи, навіть до дитячих садків, адже їх там будуть навчати першим буквам тощо, а також тих, хто продовжуватиме своє навчання.

Молитися потрібно також і за тих, хто навчатиме, щоби Господь показав їм правильний підхід до кожного учня і допомагав у нелегкій праці. Ми молитимемось і за батьків, бо насправді батьки емоційно вчаться і співпереживають зі своїми дітьми.

За всіх нас зараз звершимо ми цю подячну молитву до Бога і будемо просити, щоб Господь послав нам Своє благословення.

(слово виголошене перед молебнем перед початком нового навчального року у Покровському кафедральному соборі у неділю 10-ту після П'ятидесятниці 1 вересня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material