Слово вітання Високопреосвященного митрополита Димитрія прот. Володимиру Хрептаку з нагоди 82-ліття від дня народження

Владики!
Отці!
Дорогі брати і сестри!

Я хочу затримати ще хвильку вашої уваги, бо не можу не сказати також, що сьогодні є день народження настоятеля Свято-Миколаївської церкви міста Львова нашого дорогого отця Володимира Хрептака.

Сьогодні йому виповнюється вісімдесят два роки, і я хочу привітати отця Володимира із цією знаменною датою у житті і вручити йому ці квіти.

Слід наголосити на тому, що такий поважний вік нам усім ще треба випросити, вимолити і заслужити. Але не лише прожити довге життя треба просити. Ось отець Володимир твердо стоїть перед престолом і звершує Літургії. Цього і нам усім треба також просити для себе.Ясний розум, незламна сила духу і життєвий оптимізм – ось які риси хотів би я особливо виділити у Вас, отче Володимире.

Тому, вітаючи Вас, я прошу Ваших святих молитов. Думаю, небесний ангел у день якого Ви народилися і пам’ять якого творимо днесь, Вам допомагає мати ще сили трудитися у винограднику Христовому і допомагатиме надалі. Я вручаю Вам ці квіти і бажаю многих літ життя і служіння!

(слово виголошено після святкової соборної Божественної Літургії у Покровському кафедральному соборі м. Львова у день пам’яті святителя Димитрія Ростовського, день тезоіменитства Високопреосвященного митрополита Димитрія, 4 жовтня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material