Секретар єпархіального управління здійснив паломницьку подорож на Святу Гору Афон

З 16 грудня по 20 грудня з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія секретар єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський разом із парафіянином та меценатом храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова п. Андрієм Мацолою перебував на Святій горі Афон у Греції.

16 грудня секретар єпархії митр. прот. Володимир Бачинський біля м. Солоніки відвідав жіночий монастир Ормілія, де ознайомився з його монашим життям та зустрівся з ігуменею монастиря Никодимією.

17 грудня у монастирі Дохіар на Святій горі Афон о. Володимир відслужив перед чудотворною іконою Скоропослушниці Акафіст Пресвятій Богородиці.

18 грудня у монастирі Симонос Петра на Святій горі Афон о. Володимир Бачинський поклонився мощам Святої Марії Магдалини, розділив із братією монастиря обід та зустрівся з ігуменом цього монастиря Єлісеєм, де отримав на згадку в подарунок копію чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Єлеовритіса.

19 грудня секретар єпархії митр. прот. Володимир Бачинський молився у храмі Святого великомученика Димитрія у м. Солоніки на Божественній літургії та поклонився мощам Святого великомученика Димитрія Солунського і отримав на згадку в подарунок ікону Святого великомученика Димитрія з миром від мощів святого.ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material