''Розуміння Таїнств у Православній Церкві'' - лекція ієрея Артемія Бабленюка на Львівських братських студіях

22 квітня 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Лекція була присвячена православному богослів'ю, а саме розумінню Таїнств у Православній Церкві.

Лектором виступив завідувач канцелярії львівського єпархіального управління викладач Львівської православної богословської академії ієрей Артемій Бабленюк.

"Минулого разу ми розглядали питання спасіння людини в Церкві і особливо наголошувалося, що Церква дарована нам для того, щоби ми приймали благодать Божу через участь у Таїнствах. Мета всіх Таїнств - це приведення людини до спасіння. На превеликий жаль, в сучасному світі ми сприймаємо Таїнства Церкви, як певні обряди, забуваючи про Дух Божий, Який діє над нами через ці священнодійства. Ми схильні думати по-язичницьки: "Ось прийдемо до храму, щось над нами звершиться і ми змінимося автоматично". Думаємо, що не Бог діє на людину, а що певний ритуал має силу сам у собі.

У Православній Церкві таїнство має значення в житті людини саме тоді, коли людина зі свого боку проявляє дію. Господь не може спасти нас без нас. Безумовно, основне Таїнство в Церкві - Євхаристія, яка дарує нам Бога" - зазначив отець Артемій.

У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лектору на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.


Слідкуйте за новинами також на офіційній сторінці Львівських братських студій у мережі Facebook.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1165

print the material