Розпочався візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії в рамках відзначення 1025-ліття Хрещення Руси-України

12 вересня розпочався Першосвятительський візит Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії в рамках відзначення 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

Зустріти Святійшого Патріарха Філарета зі Львова вирушила делегація духовенства єпархії на чолі із керуючим єпархією Високопреосвященним митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм.

До її складу увійшли: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, ключар Покровського кафедрального собору м. Львова прот. Павло Кочкодан, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, священик Введенського храму смт. Брюховичі прот. Андрій Ощудляк, перший архиєрейський протодиякон Симеон Пігура.

У Бродівському районі до делегації приєднався благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира, а також представники районної влади на чолі із новопризначеним головою Бродівської районної державної адміністрації Андрієм Ковтуном.

Предстоятеля делегація Львівської єпархії зустріла на історичному прикордонні - колишній межі Галицьких земель, кордоні Польського королівства та Великого князівства Литовського, кордоні Австро-Угорської імперії, а сьогодні кордоні Рівненської і Львівської областей.

Святійшого Патріарха Філарета зустрів Владика Димитрій та привітав Предстоятеля зі щасливим прибуттям на Львівщину.

Від Бродівського благочиння прот. Василій Шира підніс Предстоятелю коровай та квіти.

Також Святійший Патріарха Філарет мав спілкування з представниками Бродівської райдержадміністрації і дав інтерв'ю районному телебаченню.

Зі Святійшим Патріархом прибув також і Патріарший намісник, Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Владика Димитрій привітав також і Владику Епіфанія зі щасливим прибуттям та подарував йому букет квітів.

Опісля цього делегація вирушила до м. Львова, де відбулось її поселення і прийняття у готелі "Супутник". Тут особисто Святійшого Патріарха Філарета зустрічала директор готельного комплексу, почесний консул Республіки Угорщина у Львові Лариса Малех.

Першосвятительський візит Святійшого Патріарха Філарета в рамках святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України продовжиться завтра, у п'ятницю, 13 вересня.

О 10 год Предстоятель прибуде у м. Жовква, де проведе зустріч із очільниками влади міста і району.

Об 11 год Святійший Патріарх Філарет прибуде на цілюще джерело присілку Заглина, с. Монастирець, Жовківського району - місця явлення Божої Матері, де в рамках Всеукраїнської прощі звершить Божественну Літургію.

О 16 год Предстоятель візьме участь у презентації книг видавництва Видавничого відділу Київської Патріархії в рамках ХХ Форуму видавців у Львові.

На завершення другого дня візиту, о 18 год Святійший Патріарх Філарет освятить нові службові та адміністративні приміщення Львівського єпархіального управління.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material