Розпочався візит Святійшого Патріарха Філарета до Львівської єпархії

12 вересня розпочався візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії.


Зустріти Предстоятеля на кордоні Рівненської і Львівської областей вирушила делегація Львівської єпархії на чолі із керуючим, Високопреосвященним митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм. Його Високопреосвященство супроводжували вікарій Львівської єпархії, Преосвященний єпископ Городоцький Юліан, обласний благочинний, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ключар кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова прот. Павло Кочкодан, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, перший архиєрейський протодиякон Симеон Пігура.

Зустрічати Святійшого Патріарха Філарета на кордон областей прибув також керуючий Рівненською єпархією, Високопреосвященний архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, запрошений взяти участь у заходах, передбачених Програмою візиту Предстоятеля на Львівщину.

При прибутті Предстоятеля на історичне прикордоння, межу Бродівського району, кордон Рівненської і Львівської областей, хлібом-сіллю та квітам Його Святість зустрів благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 2528

print the material