Розпочався робочий візит керуючого єпархією до м. Києва

25 червня увечері Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій прибув до м. Києва, розпочавши відтак свій робочий візит до столиці, що триватиме до 28 червня.


У часі візиту керучий єпархією візьме участь у роботі освячених Архиєрейського та Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату, скликаних Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом та Священним Синодом, що відбудуть 26 та 27 червня відповідно. Скликання Помісного Собору цьогоріч по-перше пояснюється ювілейним роком з огляду на церковну історію, адже у 2013 році відзначається 1025-ліття хрещення Руси-України святим рівноапостольним Великим князем Володимиром, а також і статутом Церкви, який приписує скликання Собору не рідше, аніж раз на п'ятиліття.

Як делегат Львівської єпархії участь у соборі візьме також благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський. Відтак 25-28 червня - неприйомні дні у єпархіальному управлінні.

Першим днем прийому для духовенства і мирян після повернення Високопреосвященного митрополита Димитрія до Львова буде вівторок, 2 липня.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material