Ректор ЛПБА взяв участь у плановому засіданні Синодального управління у справах духовної освіти

7 березня у стінах Київської православної богословської академії відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освіти Української Православної Церкви Київського Патріархату. Засідання проходило під головуванням голови Управління, ректора Київської вищої духовної школи Високопреосвященного архиєпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія. У числі представників усіх духовних шкіл України участь у роботі засідання взяв ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, про що повідомляє прес-служба ЛПБА.

В ході засідання були обговорені питання майбутніх захистів дисертацій здобувачами різних кафедр духовних Академій України, перспективи отримання акредитації духовної освіти в Україні, можливі корективи у навчальні програми 1-их і 2-их курсів духовних шкіл.


Також було обговорено питання поповнення фондів навчальних бібліотек духовних шкіл новими богослужбовими, святоотцівськими та іншими виданнями Видавничого відділу Київської Патріархії.


"Град Лева"/ЛПБА
print the material