Ректор ЛПБА протоієрей Ярослав Ощудляк звершив похорон новопреставленого протоієрея Миколая Горячого

26 листопада 2014 року на 88-му році життя у своєму будинку у Львові спочив у Бозі найстарший за віком священик Дрогобицько-Самбірської єпархії протоієрей Миколай Горячий.


27 листопада, ввечері, відправу чину священичого похорону в Академічному храмі святителя Іоана Золотоустого Львівської православної богословської академії згідно заповіту покійного отця Миколая і благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія очолив ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк.

Отцю Ярославу співслужили священики Львівської та Дрогобицької єпархій.

Прощальне слово виголосив найстарший священик Львівської єпархії і багатолітній друг спочилого настоятель Княжого Свято-Миколаївського храму м. Львова протоієрей Володимир Хрептак.

Наступного дня, 28 листопада, ректор ЛПБА очолив відправу Божественної Літургії та закінчення чину похорону.

За Літургією отець Ярослав звернувся до учасників богослужіння зі словом пам’яті про отця Миколая, розповівши про життєвий шлях покійного та, за галицькою традицією, попрощавши спочилого з родиною, друзями і колишньою паствою.

Поховано протоієрея Миколая Горячого було у родинному гробівці на кладовищі м. Винники.

Протоієрей Миколай Горячий звершував своє священиче служінням упродовж 57 років.


Нагадаємо, напередодні погребіння, 27 листопада, з покійним прибув попрощатися очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material