Ректор ЛПБА очолив відправу екуменічного молебню за єдність християн і мир в Україні у Львівській Латинській Катедрі РКЦ

24 січня 2015 року, напередодні Римсько-Католицького свята навернення апостола Павла, в Архікафедральній базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ на завершення Тижня молитов про єдність християн відбулася міжконфесійна молитва про єдність християн і про мир в Україні.


На запрошення Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні участь у молитві взяло духовенство Львівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату - ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА протоієрей Михаїл Сивак, викладач ЛПБА, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Участь у богослужінні взяли також представники всіх традиційних християнських деномінацій Львова.

Перед початком молитви всі її учасники спільно наповнили символічне джерело хрестильної води освяченою раніше Йорданською водою на знак того, що всі християни об’єднані водою Святого Хрещення, через яке вони зодяглися у Христа.

Відправу цьогорічного екуменічного молебеню очолило духовенство Львівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

За богослужінням також молився благочинний Академічного храму святителя Іоана Золотоустого ЛПБА ієрей Назарій Лозинський і студенти Академії.

Після молебню католицьке духовенство звершило Святу Месу, відправу якої очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий.

Опісля богослужіння для всіх його учасників відбулося святкове прийняття.фото: прес-служба Львівської Архідієцезії РКЦ в Україні
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material