''Ранці доброти'' з рук Святійшого Патріарха Філарета у Львові отримали дев'ятеро вихованців дитячого будинку сімейного типу

12 вересня 2016 року, в рамках Першосвятительського візиту до Львівської єпархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у стінах Львівської міської ради вручив подарунки дітям - вихованцям дитячого будинку сімейного типу в рамках Всеукраїнської ініціативи Київської Патріархії "Ранець доброти".


Ранці з необхідним шкільним приладдям, книжками, горнятками та іншими необхідними речами отримали дев'ятеро вихованців мами-вихователя Катерини Долгової.

Сама ж мама отримала з рук Предстоятеля особливий подарунок - книгу Закон Божий:

"Я хотів би подарувати Вам цю книгу як символ того, що Вам необхідно дбати не лише про виховання цих дітей як гідних громадян нашої земної держави, але й як громадян Царства Небесного, виховання їх як добрих християн", - наголосив Святійший Владика.


Окрім того Предстоятель розповів для ЗМІ про саму ідею такої акції:

"Перед початком навчального року ми виступили з ініціативою "Ранець доброти" - це був проект нашого Відділу соціального служіння. Першу таку акцію ми спрямували на дітей, батьки яких загинули в АТО, захищаючи нашу українську землю. Ця акція набрала широкого розголосу, нас підтримали підприємці, митці, волонтери. Тепер же ми виступаємо із закликом допомагати й іншим дітям, які свого часу втратили батьків - не лише в зоні АТО, але й з інших причин. Ми повинні не лише говорити про любов, але ця любов повинна бути в нас діяльною, тобто виявлятися на ділі", - зазначив Святійший Патріарх Філарет.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material