Протоієрей Віктор Кайда взяв участь у похованні загиблих в зоні АТО бійців Віктора Коренівського та Максима Дзюбана

26 березня 2016 року на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища м. Львова відбувся похорон піхотинця Віктора Коренівського та десантника Максима Дзюбана, загиблих під час виконання службових обов'язків в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.


З благословення очільника єпархії участь в екуменічній заупокійній літії на могилах новітніх героїв взяв священик Покровського кафедрального собору м. Львова протоієрей Віктор Кайда.

Провести полеглих бійців в останню путь цього дня на кладовище прийшли представники територіальної влади Львівщини, серед яких заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, військовослужбовці Національної гвардії України та небайдужі містяни.

Вічна пам'ять Героям України! Герої не вмирають!


Довідка:

Коренівський Віктор Анатолійович (13.06.1981р. – лютий 2015) народився в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області. 1 серпня 2014р. мобілізований до лав ЗСУ і зарахований до складу 128 гірничо-піхотної мукачівської бригади. З 4 жовтня 2014р. до 17 лютого 2015р. ніс службу в зоні АТО. 18 лютого 2015р. виїхав з Дебальцеве в напрямку Артемівська. Колона потрапила в засідку, після чого зв'язок з бійцем обірвався. Тіло загиблого бійця було знайдене та ідентифіковане завдяки волонтерам "Чорного тюльпану". Без чоловіка та батька залишилась дружина і двоє дітей (хлопці 9 і 12 років).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 3049

print the material