Протоієрей Стефан Шира провів духовну бесіду на тему Великого посту зі студентами Бродівського педагогічного коледжу

26 лютого 2015 року, на запрошення адміністрації, настоятель храму Першоверховних апостолів Петра і Павла м. Броди протоієрей Стефан Шира провів духовну зустріч зі студентами Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича.


Тема бесіди - Великий піст у житті людини.

"Піст – це крила, що підносять людину від земних турбот на висоту духовну", - зазначив на початку бесіди отець Стефан.

У ході зустрічі студенти мали змогу довідатися про передумови та історію встановлення посту, його мету і суть та правильне його проведення.

Отець Стефан, зокрема, наголосив, що піст - це не проста дієта, а стриманість, як в їжі, так і в усіх своїх злих схильностях і поганих, шкідливих для тіла і душі звичках - гніві, лайливості, лінощах, байдужості та неуваги до ближніх, надмірному захопленні матеріальними благами та чуттєвими земними насолодами.

"Особливе місце у вас повинна зайняти молитва, виправлення своїх гріховних схильностей, виконання своїх обов’язків у навчанні та послухові батькам", - зауважив отець Стефан.

Насамкінець духівник побажав молоді достойно і з користю провести дні Великого посту, успіхів у навчанні та з Божою допомогою ввійти у радість Христового Воскресіння.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material