Протоієрей Петро Політило взяв участь у відзначенні 72-ої річниці створення УПА

14 жовтня 2014 року, у день свята Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, день святкування 72-ої річниці створення Української повстанської армії, у Львові біля Меморіалу невідомому воїнові на Марсовому полі Личаківського кладовища була звершена екуменічна заупокійна панахида за полеглих у боротьбі за Українську державу воїнів-повстанців.


З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську єпархію на поминальних заходах представляв священик Свято-Миколаївського Княжого храму прот. Петро Політило.

Участь у молитві взяли також священики Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

За поминальним богослужінням молилася численна громада міста на чолі з міським головою андрієм Садовим.

Після завершення богослужіння отець Петро звернувся зі словом до присутніх.

"Свято Покрова Божої Матері є особливим для українського народу. воно здавна духовно об’єднувало нас, живило наш народ вірою у повсякчасне заступництво Пресвятої Богородиці, вірою у добро і злагоду на рідній землі.

Для України молитовний покров Божої Матері набув особливого значення. Пресвята Богородиця була Покровителькою всіх захисників України: козаків, січових стрільців і вояків УПА. І сьогодні ми найперше повинні дякувати Пресвятій Богородиці за те, що наш сусід-ворог повномасштабно не вторгся на нашу землю.

Що ж до полеглих воїнів УПА, за яких ми сьогодні посилено молимося, то ми повинні пам'ятати їх, пам'ятати їхній жертовний подвиг і брати собі за приклад їхню любов до Батьківщини!", - зазначив зокрема отець Петро.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material