Протоієрей Назарій Лозинський провів екуменічну великопісну духовну зустріч-бесіду на тему: ''Магія, ворожіння та забобони: християнський погляд''

30 березня 2016 року, на запрошення команди проекту ''Духовна велич Львова'' і з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, викладач Львівської православної богословської академії благочинний Академічного храму святителя Іоана Золотоустого протоієрей Назарій Лозинський провів великопісну духовну зустріч-бесіду, під час якої виклав погляд Православної Церкви на магію, ворожіння та забобони.


Зустріч традиційно складалася з двох частин. У першій отець Назарій роз'яснив, що собою являє марновірство та чому Церква його засуджує і водночас забороняє своїм вірним вдаватись до магії та ворожіння. Після перерви на каву, в другій частині, отець Назарій відповідав на питання учасників зустрічі.

Аудиторія слухачів склала близько 30 людей різної конфесійної приналежності.

Участь у реколекційній зустрічі взяв прес-секретар Львівської єпархії Лука Карпюк, а також студенти Львівської православної богословської академії.

Наприкінці зустрічі організатор і ведуча зустрічі Анна Микуляк подякувала отцю Назарію за доступні і вичерпні відповіді і на згадку подарувала книгу авторства кардинала Любомира Гузара.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material