Протоієрей Михаїл Сивак взяв участь у похованні генерел-майора Сергія Кульчицького, що загинув під час військової операції у м. Слов'янськ

31 травня 2014 року, з благословення керуючого єпархією, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак взяв участь в екуменічній панахиді за начальником управління бойової та спеціальної підготовки ГУ Національної гвардії України генерал-майором Сергієм Кульчицьким, що загинув у збитому терористами гвинтокрилі під час виконання військового завдання в рамках антитерористичної операції у м. Слов'янськ Донецької області.


Поховання відбувалося на полі почесних поховань Личаківського кладовища м. Львова.

Участь у панахиді та чині погребіння взяли представники всіх традиційних християнських деномінацій міста. Очолив богослужіння керуючий Львівською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви Високопреосвященний митрополит Львівський Макарій Малетич.

Попрощатися з військовим товаришем на кладовище прибув офіцерський особовий склад та рядові солдати військових частин та військових навчальних закладів Львова та області. Також була присутня чисельна громада небайдужих містян.

Опісля панахиди зі словами співчуття звернулися Високопреосвященний митрополит Макарій, командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Степан Полторак, начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович, міський голова Львова Андрій Садовий, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

Мер міста зокрема зазначив:

"Все, що відбувається зараз на Сході держави - це наша спільна велика трагедія. Але бачимо, що генерали приймають кулі на себе, захищаючи наші життя і життя наших рідних. Я дякую рідним і військовим побратимам за мужнього, героїчного генерал-майора Сергія Кульчицького".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material