Протоієрей Михаїл Сивак взяв участь у форумі з питань інформаційної безпеки

22 лютого 2015 року в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся форум громадськості на тему "Україна в умовах неоголошеної війни з Росією".


З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь у заході взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Серед основних доповідачів форуму були: міністр інформаційної політики України Юрій Стець, член Національної спілки письменників України Михайло Косів, професор ЛНУ ім. Івана Франка Іван Вакарчук.

У своїх виступах промовці висвітлили проблемні питання інформаційної безпеки в умовах війни; питання культури як засобу захисту України від російської агресії та національної ідентифікації українців в умовах війни.


Зазначимо, мета проведення такого форуму саме у Львові – це ініціатива львівської спільноти як осередку національного духу пробудити в українцях почуття солідарності та бажання працювати заради загального добра і самоорганізації в умовах протистояння зовнішньому агресору.

"У час, коли Росія підступно розпалює військовий конфлікт в Україні, є необхідність сформувати єдиний інформаційний простір, який охоплюватиме історичну пам'ять, науку, культуру, світогляд", – зазначив автор ідеї форуму, член національної спілки письменників України, громадський діяч Михайло Косів.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material