Протоієрей Михаїл Сивак провів чергову зустріч із літніми людьми Львова і розмовляв з ними про свята Різдва Пресвятої Богородиці і Воздвиження

22 вересня 2014 року проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак провів чергову організовану Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян зустріч із літніми людьми Львова. Зустріч відбувалася у Покровському кафедральному соборі.

Отець Михаїл розповів учасникам зустрічі передісторію Різдва Пресвятої Богородиці і переповів Біблійні Євангельські тексти, що описують цю подію. Під час розповіді отець Михаїл наголосив на чесноті смирення і важливості плекання її в собі кожною людиною, адже саме смирення і надія на Боже милосердя привели праведних Іоакима та Анну до того, що вони породили Ту, Яка стала Матір'ю Життя.Також священик розповів і про історичну подію віднайдення Чесного Хреста Господнього рівноапостольними монархами Константином і його матір'ю Єленою та початок його шанування, пояснивши водночас особливе ставлення християн до Хреста, а також природу його могутньої сили, що проганяє геть бісів та всіляку злу силу.

У другій половині бесіди отець Михаїл відповів на питання учасників зустрічі.

Варто зауважити, що такі духовні зустрічі та бесіди, присвячені великим християнським святам, вже стали традиційними, а кількість їх учасників щоразу зростає.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1150

print the material