Протоієрей Михаїл Сивак провів чергову зустріч із літніми людьми Львова і розмовляв із ними про Святе Богоявлення

19 лютого 2015 року, в день Святого Богоявлення, голова єпархіального Відділу у справах сім'ї, соціального служіння та благодійності протоієрей Михаїл Сивак провів чергову зустріч із літніми людьми Львова, організовану Відділом у співпраці зі Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Зустріч відбувалася у Покровському кафедральному соборі.


Темою цієї зустрічі були духовні аспекти свята Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа та значення події Хрещення Господнього для людини-християнина.

Отець Михаїл переказав учасникам зустрічі Біблійні Євангельські тексти, що описують подію Хрещення Господнього та супутні їй чуждесні знамення. Під час розповіді отець Михаїл наголосив на чеснотах смирення і послуху, які виявив втілений Син Божий, щоб і нас навчити жити у покорі серця.Окрім того отець Михаїл пояснив, чому Церква освячує у цей день воду, і розкрив вчення Церкви про Велику Агіасму - освячену у день свята Хрещення Господнього воду.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1490

print the material